Prekių pristatymas

Galimi pristatymo būdai

1. Pateikus užsakymą elektroninėje parduotuvėje www.elektrinis-paspirtukas.lt  pire kiekvienos prekės aprašymo yra nurodomas užsakymo įvykdymo terminas.

2. Prekes galima atsiimti be pristatymo mokesčio tiesiogiai iš mūsų prekių išdavimo vietos, esančios Alytaus mieste.

*Prekės gali būti siunčiamos ir į kitas užsienio šalis, kurių mokestis bei pristatymo laikas yra derinamas individualiai.

3. Prekes pristatys MB Elektrinis paspirtukas įgaliotas atstovas arba DPD kurjeris. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

4. Prekės pristatymo metu kartu su mūsų įgaliotu atstovu Jūs privalote patikrinti prekės siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar dokumentų (pvz., garantinio talono ar pan.), Jūs privalote apie tai nedelsiant pranešti kreipdamiesi el.paštu info@elektrinis-paspirtukas.lt 

  4.1. Jums nurodytu (sutartu) laiku neatvykus į MB Elektrinis paspirtukas Alytaus prekių išdavimo vietą atsiimti užsakytos prekės, ji bus saugoma ne ilgiau kaip 5 (penkias) dienas, o dėl jos naujo atsiėmimo laiko privaloma iš anksto suderinti su MB Elektrinis paspirtukas administracija.
  4.2. Nepavykus prekės pristatyti pirmą kartą, kuris buvo suderintas su klientu, akartotiniam prekių pristatymui per kurjerį gali būti taikomas papildomas pristatymo mokestis, kuris bus ne didesnis nei 50 eur.
  4.3 Pasirinkus prekių atsiėmimo būdą, jeigu Jūs pavėluojate atsiimti prekę ilgiau kaip 10 (dešimt) dienų, MB Elektrinis paspirtukas atsiunčia Jums įspėjimą apie ketinimą per artimiausias 5 (penkias) dienas nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį. Jums nesureagavus į įspėjimą, MB Elektrinis paspirtukas nutraukia pirkimo-pardavimo sutartį, išskaičiuoja iš Jūsų sumokėtų už prekę pinigų jos saugojimo išlaidas, kurios negali viršyti 20 €, ir likusią pinigų sumą grąžina Jums į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

5. Pristatymo išlaidos el. parduotuvėje nurodytą kainą nėra įskaičiuotos, jos yra nurodomos kaip numatyta Taisyklių 6 punkte.

6. Prekių pristatymo mokestis

6.1. Pristatymo mokestis, priklausomai nuo užsakyto gaminio yra nurodomas kiekvienai prekei individualiai, įsidėjus prekę į krepšelį ir pasirinkus pristatymo būdą nurodoma pristatoma kaina, kuri yra skirta tam tikrai pasirinktai prekei. Kuršių Neringoje taikomas papildomas 50 eur pristatymo antkainis.

6.2. Vykstančių akcijų metu galimas nemokamas prekės pristatymas. Taip pat nemokamai atsiimti prekes galima mūsų prekių atsiėmimo vietoje Alytuje, atsiėmimo laikas turi būti iš anksto suderintas su www.elektrinis-paspirtukas.lt administracija.

6.3. Nemokamas gaminiu pristatymas MB Elektrinis paspirtukas transportu gali būti taikomas, tik iš anksto suderinus su pirkėju pagal MB Elektrinis paspirtukas transporto grafiką. Dėl transporto grafiko teirautis info@elektrinis-paspirtukas.lt