Prekių pristatymas

Galimi pristatymo būdai

1. Pateikus užsakymą su pristatymu Lietuvos teritorijoje ir atsiimant prekes iš mūsų salonų (išskyrus Centrinį saloną Alytuje) prekes įsipareigojame pristatyti per 5 (penkias) darbo dienas.

2. Pateikus užsakymą su atsiėmimu centriniame Alytaus salone prekės yra suruošiamos atsiėmimui per 1 d.d.

*Prekės gali būti siunčiamos ir į kits užsienio šalis, kurių mokestis bei pristatymo laikas yra derinamas individualiai.

3. Prekes pristatys MB Elektrinis paspirtukas įgaliotas atstovas. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

4. Prekės pristatymo metu kartu su mūsų įgaliotu atstovu Jūs privalote patikrinti prekes siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar dokumentų (pvz., garantinio talono ar pan.), Jūs privalote apie tai nedelsiant kreiptis el.paštu info@elektrinis-paspirtukas.lt 

  4.1. Jums neatvykus į MB Elektrinis paspirtukas sutartus salonus nurodytu laiku atsiimti prekės, ji bus saugoma ne ilgiau kaip 2 (dvi) dienas, o dėl jos naujo atsiėmimo laiko privaloma iš anksto suderinti su MB Elektrinis paspirtukas administracija, pakartotiniam prekių pristatymuo gali būti taikomas papildomas pristatymo mokestis, kuris bus ne didesnis nei 50 eur. Jeigu Jūs pavėluojate atsiimti prekę ilgiau kaip 10 (dešimt) dienų, MB Elektrinis paspirtukas atsiunčia Jums įspėjimą apie ketinimą per artimiausias 5 (penkias) dienas nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį. Jums nesureagavus į įspėjimą, MB Elektrinis paspirtukas nutraukia pirkimo-pardavimo sutartį, išskaičiuoja iš Jūsų sumokėtų už prekę pinigų jos saugojimo išlaidas, kurios negali viršyti 14,48 €, ir likusią pinigų sumą grąžina Jums į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

5. Pristatymo išlaidos el. parduotuvėje nurodytą kainą nėra įskaičiuotos, jos yra nurodomos kaip numatyta Taisyklių 4 punkte.

Prekių pristatymo mokestis

1. Pristatymo mokestis, priklausomai nuo užsakyto gaminio gali būti taikomas arba netaikomas individualiai. Kuršių Neringoje taikomas papildomas 50 eur pristatymo antkainis.

2. Nemokamas gaminiu pristatymas MB Elektrinis paspirtukas transportu gali būti taikomas, tik iš anksto suderinus su pirkėju pagal MB Elektrinis paspirtukas transporto grafiką. Dėl transporto grafiko teirautis info@elektrinis-paspirtukas.lt